У МОЗ назвали добову кількість хворих на СOVID-19, при якій в Україні буде введено локдаун

Уряд України пообіцяв до п'ятниці, 4 грудня, прийняти остаточне рішення про введення локдауна. У МОЗ назвали головну умову. Якщо добова кількість нових пацієнтів з СOVID-19 складатиме 30 тисяч осіб, то це і стане відправною точкою введення тотального карантину.

У МОЗ назвали добову кількість хворих на СOVID-19, при якій в Україні буде введено локдаун - today.ua

Такі прогнози озвучив голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

"Якщо система буде готова і до 30 тисяч, то і ця цифра зміниться. Ми кожен день нарощуємо потужність системи. Але на сьогоднішній день червоним прапорцем для роздумів про введення локдауна - цифра 30 тисяч. Це та кількість, яка для системи є критичною. Але не можна чекати 30 тисяч. Більш-менш серйозна розмова про зупинку країни може йти, коли перетнеться відмітка в 25-26 тисяч хворих на добу ", - заявив Радуцький.

На даний момент в уряді вивчають, чи приніс карантин вихідного дня бажані результати. Зокрема, чи працює він, і чи дійсно зменшилася кількість хворих.

Один зі "слуг народу" Олександр Дубинський назвав передбачувані терміни локдауна з 24 грудня по 15 січня. На цей період припадають новорічні свята і шкільні канікули, тому обмежити пересування народу в цей час буде цілком логічно. Що стосується обмежень, то громадський транспорт працюватиме, всі інші об'єкти масового скупчення народу будуть закриті.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков вважає, що потрібно негайно вводити локдаун на всій території України на три тижні.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua