Українських школярів відправлять на вимушені канікули: коли і чому

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік в українських школах тільки розпочався, а дітям вже повідомили про майбутні позапланові канікули. У зв'язку з тим, що в країні 25 жовтня будуть проходити місцеві вибори, а комісії, як правило, розміщуються в будівлях навчальних закладів, то учнів і вчителів на кілька днів відправлять відпочити. Про це розповів глава МОЗ Максим Степанов.

Українських школярів відправлять на вимушені канікули: коли і чому - today.ua

Він підкреслив, що це просто необхідно робити додаткові невеликі канікули, щоб у той час, коли будуть засідання комісій і підрахунок голосів, діти не навчалися. Канікули будуть нетривалими - всього кілька днів.

За словами міністра, зараз розробляється механізм проведення безпечних виборів. Адже в день виборів школи відвідають тисячі людей, і після завершення голосування всі навчальні заклади потрібно буде ретельно продезінфікувати, перед тим як пускати туди дітей.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Безпечні умови навчання в період карантину - головний пріоритет усіх шкіл. Кожен навчальний заклад приймає певні міри, щоб максимально захистити учнів і персонал від тісної взаємодії. Навчальний процес розділили на зміни, діти вчитимуться невеликими групами тиждень через тиждень, або день через день, частину занять деякі школи проводитимуть на вулиці, а частину - дистанційно.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Раніше повідомлялося, що батьки самі мають право обирати, як будуть вчитися їхні діти - стаціонарно або дистанційно.