В Україні стався потужний землетрус

Автор: Лобанова Єлизавета

У неділю, 3 січня, в Мукачівському районі Закарпатської області зафіксували землетрус. Підземні поштовхи не відчувалися на поверхні землі, так як магнітуда становила всього 1,8 бала (з 12 балів за шкалою Ріхтера, - ред). Негативних наслідків жителі регіону не понесли.

В Україні стався потужний землетрус - today.ua

Про стихійне явище повідомили в  прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій. Відзначається, що в 00:08 вимірювальними приладами сейсмічної станції Карпатського регіону було зафіксовано підземний поштовх магнітудою близько 1,8 бала в районі с. Барбово Мукачівського району. В Україні стався потужний землетрус Попередній землетрус магнітудою 2,5 бала було зафіксовано в Івано-Франківській області 27 липня 2020 року. Тоді епіцентр землетрусу знаходився на глибині 11 кілометрів в районі села Монастирчани Богородчанського району. Ніякої загрози підземні поштовхи не несли. За розрахунками фахівців, інтенсивність коливань була нижче межі чутливості людей.

Під час землетрусу в Чернівецькій області 23 липня джерело землетрусу знаходилося в районі села Білоусівка Сокирянського району на глибині 3 км.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Подібні землетруси трапляються на Західній Україні по кілька разів на рік. Так само іноді "трясе" і Південь України (Одеську область). Відбувається це тому, що Україна знаходиться в одній з найбільш небезпечних сейсмологічних зон світу - зоні Вранча, епіцентр якої знаходиться в Румунії. Коли в Румунії сила поштовху досягає 5 балів, то в західній Україні 2-3 бали, і поштовхи відчуваються лише на верхніх поверхах житлових будинків.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Нагадаємо, в грудні під водою опинився популярний курорт Кирилівка в Запорізькій області. Шторм в регіоні не вщухав цілий тиждень.