В Україні створять “Кремнієву долину“: Зеленський виступив з несподіваною ініціативою

Після свого візиту до Харкова президент Володимир Зеленський заявив про головні завдання, які стоять перед містом. Глава держави прагне зробити Харків столицею оборонпрому, машинобудування та ІТ, перетворивши його в українську "Кремнієву долину". Місцева влада з радістю відгукнулася на цю ініціативу.

В Україні створять “Кремнієву долину“: Зеленський виступив з несподіваною ініціативою - today.ua

Відповідне рішення Володимир Зеленський озвучив на своїй офіційній сторінці на Facebook. В Україні створять “Кремнієву долину“: Зеленський виступив з несподіваною ініціативою Генеральним інвестором і координатором створення в Харкові української "Кремнієвої долини" стане Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH. Проект буде реалізований на базі бізнес-парку високих технологій "Екополіс ХТЗ". Його реалізація запланована до 2030 року. Харків не дарма обране як місто, де планують розвивати високі технології. Саме тут базується близько 14% всіх IT-фахівців України. Більшість з них - випускники Харківського національного університету ім. Каразіна.

Олександр Ярославський раніше успішно виступав в ролі генерального інвестора і координатора підготовки Харкова до "Євро-2012". Тоді він вклав у будівництво в місті нового стадіону, аеропорту, першого luxury-готелю під штаб-квартиру УЄФА та інших необхідних інфраструктурних об'єктів більше $300 млн.

Раніше повідомлялося, що напередодні приїзду Володимира Зеленського в Харківську область 2 вересня, в регіоні мили паркани.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com