В Україні знову оголосили загальнонаціональний карантин: заборони діють для всіх

Автор: Лобанова Єлизавета

Кабмін скасував адаптивний карантин в Україні. Тепер в країні більше не буде діяти розподіл на "зони", а обмеження стосуються всіх населених пунктів країни. Зокрема, йдеться про проведення масових заходів, роботу кінотеатрів, фітнес-центрів і громадського транспорту. Також в країні почав діяти "карантин вихідного дня", який обов'язковий по всій країні.

В Україні знову оголосили загальнонаціональний карантин: заборони діють для всіх - today.ua

З цього тижня масові заходи дозволено проводити за участю не більше 20 осіб, заповнюваність в театрах і кінотеатрах, громадському транспорті повинна бути не більше 50%. Заборонено роботу дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля, ресторанів і кафе після 22:00. Скасовано планові госпіталізації в лікарнях.

Перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, заборонено. В Україні знову оголосили загальнонаціональний карантин: заборони діють для всіх Розміщення відвідувачів в закладах громадського харчування можливо лише на відстані менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і не більше 4 осіб за столом без урахування дітей у віці до 18 років.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Під час "карантину вихідного дня", в суботу та неділю, в Україні закриваються торгово-розважальні центри, спортзали, фітнес-центри, басейни, заборонена робота театрів і проведення масових заходів. Також заборонено приймати відвідувачів в барах, ресторанах, кафе і установах розважальної сфери. За порушення карантинного режиму передбачені штрафні санкції.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Раніше повідомлялося, що елітний спортклуб Петра Порошенко "5 елемент" на вихідних приймав відвідувачів, незважаючи на обмеження.