В українських школах з нового року ввели нові правила відвідування і ряд обмежень

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські школи з 1 січня 2021 року працюватимуть за новими правилами. У навчальних закладах змінили санітарний регламент, який діяв останні 20 років. Тепер у всіх школах обов'язковим буде інтернет, оренда приміщень навчальних закладів під непрофільний бізнес опиниться під забороною, а в шкільних їдальнях дозволять організовувати кейтеринг.

В українських школах з нового року ввели нові правила відвідування і ряд обмежень - today.ua

З нового року харчування в їдальнях буде відповідати принципам і вимогам безпеки харчових продуктів на базі системи НАССР. Передбачено ряд обмежень за змістом в стравах солі, цукру і жиру з урахуванням сучасних тенденцій щодо здорового харчування і рекомендацій ВООЗ. У шкільних буфетах і автоматах буде заборонено продавати чіпси, сухарики, поп-корн, ковбаси, сосиски, копчену і солону рибу. Також ВООЗ встановлено групи харчових продуктів, які повинні бути в щоденному шкільному раціоні учнів (злакові, овочі, фрукти і ягоди, молочні продукти), і окреме харчування для дітей з особливими потребами.

Згідно з новим санітарним регламентом, учні, які проживають на відстані понад 2 км від навчального закладу, повинні забезпечуватися транспортом для розвозки до школи. В українських школах з нового року ввели нові правила відвідування і ряд обмежень Всі працівники шкіл повинні проходити обов'язкові профілактичні огляди. У разі порушення термінів їх проходження працівники до роботи допускатися не будуть.

Також встановлено окремі вимоги до обладнання, яке використовується в навчальних закладах: діагональ моніторів ПК повинна бути не менше 15 дюймів, екрани ноутбуків - 14 дюймів, пристрій повинен мати клавіатуру і мишу.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Для профілактики порушень постави, зору і слуху учнів було ухвалено не менше 2 разів на рік пересаджувати дітей в інші ряди.

Нагадаємо, як будуть працювати навчальні заклади Києва під час локдауна, який триватиме з 8 по 24 січня.