VAV Synergy допомагає українцям шукати роботу в Європі

Автор: Олексій Скубій

За даними ООН від початку повномасштабної війни в Україні за кордон виїхало понад 9 мільйонів громадян. Це одна з найбільших в історії сучасності міграційних криз. Яка кількість з них вже повернулася додому поки важко визначити, але точно відомо, що декілька мільйонів українців нині перебувають в Європі. І головною проблемою для них на сьогодні є пошук офіційної роботи.

VAV Synergy допомагає українцям шукати роботу в Європі - today.ua

Уряди Європейських країн щомісяця зменшують соціальні виплати та згортають гуманітарні програми для біженців. Тому робота та житло – це проблема №1 для українців у країнах ЄС. Ситуація на ринку праці доволі непроста. Попри те, що в багатьох розвинених країнах Європи  низький рівень безробіття і є чимало відкритих вакансій, але не завжди вони доступні українцям. На заваді стають:

 • документи;
 • знання мови;
 • не підтверджена кваліфікація.

Також доволі вразливою верствою з точки зору працевлаштування є жінки з дітьми, які не можуть працювати повний робочий день. Велику допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних із роботою можуть надати спеціалізовані компанії, такі як VAV Synergy.

VAV Synergy – місія роботи життя людей кращим

Популярні зараз

ПриватБанк та monobank встановили обмеження на грошові перекази між картками

У Білому домі зробили заяву про “жахливу“ ситуацію на фронті: “Ми вже запізнилися“

Законопроєкт про мобілізацію змінено: у Раді повідомили, які скандальні положення виключили з документу

Росіяни після окупації Авдіївки продовжили наступ: Путін назвав 5 стратегічних напрямків

Це сучасна компанія нового покоління, яка орієнтована у своїй діяльності на ринок офіційного працевлаштування в Європі. За час свого існування VAV Synergy допомогла багатьом людям з різних країн світу у вирішенні питань пов’язаних із пошуком роботи. Компанія має штат висококваліфікованих спеціалістів – менеджерів, бухгалтерів, юристів та інших фахівців, які постійно тримають руку на пульсі законодавчих змін та практичного вирішення питань, пов’язаних із працевлаштуваннями в країнах Європейського Союзу. Спеціалісти компанії нададуть консультації щодо різних аспектів, пов’язаних із належним документальним оформленням та забезпеченням офіційного працевлаштування за кордоном. Мета працівників VAV Synergy – в будь-який момент прийти на допомогу людині, яка шукає роботу.

Команда VAV Synergy працює лише легально, з дотриманням всіх вимог чинного законодавства ЄС. Своєю місією вона визначає бажання робити життя людей, які з нею співпрацюють, кращим, багатшим, успішнішим. Зважаючи на велику кількість позитивних відгуків, їй це вдається.

Життя після 24 лютого 2022 року

Після 24 лютого 2022 року життя українців кардинально змінилося. В свою чергу різке зростання міграційних процесів докорінно змінило ситуацію на ринку працевлаштування Європи. VAV Synergy довелося повністю перелаштувати свою роботу з урахуванням обставин, що склалися. Так, з перших днів війни на ринку праці в ЄС одночасно спостерігалося два протилежних процеси:

 1. Багато чоловіків-заробітчан почали звільнятися з роботи в європейських компаніях та поверталися додому, щоб захищати свою країну та свої родини. Роботодавці залишалися без працівників і потребували нових, при цьому закривати вивільнені вакансії із залученням чоловіків-українців ставало все більш проблематично зважаючи на заборону виїзду чоловікам за межі України.
 2. У країни ЄС почали масово приїжджати біженці, які потребували роботи. Але здебільшого це були жінки з дітьми, для яких вакансій було не так багато. Це був новий виклик, який вимагав швидких та результативних рішень.

Але в компанії VAV Synergy одразу для себе визначили – докладатимуть максимум зусиль, щоб допомагати людям, які опинилися в Європі та потребують роботи. Співробітники компанії розуміли та розуміють важливість своєї роботи, тому попри перший шок, який пережили, напевно, всі українці в останні дні лютого, за декілька тижнів повністю було відновлено процес роботи.

Крім того, одразу було прийнято рішення припинити будь-яку співпрацю з росіянами та усіма тими, хто підтримує війну в Україні. Компанія вирішила, що усі зусилля направлятиме на те, щоб допомогти українцям в Європі знайти хорошу роботу, сприяти наданню допомоги постраждалим людям на території України та донатів на ЗСУ.

Проблеми сфери працевлаштування в ЄС після 24 лютого

Після 24 лютого багато чого змінилося не лише в Україні, а у й багатьох країнах Європи, які не були готовими до нових реалій. Основними проблемами були:

 • Величезний потік мігрантів, через що затримувалася видача багатьох документів. Наприклад, PESEL, запрошення на роботу в Польщі;
 • Зміни трудового законодавства в різних країнах, які не завжди правильно трактувалися працівниками;
 • Стрімко зростаючий попит на робочі місця для жінок та сімейних пар з дітьми;
 • Поява великої кількості нечесних компаній, які користуючись необізнаністю та стресовим станом багатьох людей, переманювати їх на нелегальну роботу, позбавляючи їх соціального захисту, медичного страхування, юридичного супроводу, що дуже важливо під час роботи в Європі.

Питання, що стосувалися організаційних моментів, оформлення документів вирішувалися доволі швидко, завдяки внесенню змін в законодавство Польщі та інших країн Європи.

«Польща швидко спростила умови працевлаштування для працівників з України, які виїхали через повномасштабне вторгнення росії. Запрошення на роботу від роботодавця стали потрібними лише для громадян Вірменії, Молдови, Грузії. Для українців цей документ відмінили. Це значно спростило роботу. Зокрема, запрошення почали видаватися у визначені терміни, зважаючи на зменшення їх кількості. Щодо отримання PESEL, то також було швидко знайдено рішення проблеми надмірних черг завдяки дозволу подавати нотаріальні копії в різні воєводства Варшави, що зменшило наплив в конкретний уряд і пришвидшило видачу готового документу».

– розповідає юрисконсульт компанії VAV Synergy.

Як компанія VAV Synergy може допомогти українцям в Європі з роботою сьогодні

Але питання унормованого законодавства та пришвидшеного оформлення документів – це напевно, єдине зі загального переліку, яке вирішилося за вісім місяців війни.

Для українців, які нині шукають роботу в країнах ЄС й далі актуальними залишаються такі проблеми:

 • мало високооплачуваних вакансій для жінок з дітьми;
 • заборона на виїзд на роботу чоловікам призовного віку, які до війни становили понад 60% трудових мігрантів і здебільшого працювали на будівництві, куди дуже охоче беруть українців;
 • пошук недорого житла та прилаштування дітей в державні навчальні заклади;
 • мовний бар’єр.

Щоб допомогти українцям вирішити ці проблеми та знайти хорошу роботу, що відповідатиме їхній кваліфікації, навичкам та побажанням, у компанії VAV Synergy працюють у таких напрямках:

 • займаються пошуком та консультуванням нових перевірених роботодавців у ЄС, які могли б влаштувати на роботу жінок, сім’ї, в також чоловіків, які вже тривалий час перебувають за кордоном. Це дуже важливий напрямок, адже важливо, щоб роботодавці справді були надійними та офіційно працевлаштовували людей, виплачували заробітну плату. Інакше – компанія не зможе їх рекомендувати;
 • ретельно слідкують за змінами в трудовому законодавстві ЄС, щоб мати можливість надавати консультації та реально допомагати людям, у яких виникають проблеми з документацією;
 • проводять просвітницьку роботу – компанія активно веде свої сторінки в соцмережах, блоги на сайтах, де розміщує всю найсвіжішу інформацію, що стосується роботи в ЄС: консультації, поради, новини тощо;
 • допомагають перевіреним роботодавцям в анонсуванні вакансій, які включають їх опис та інформацію про умови.

Компанія VAV Synergy не бере кошти за свої консультації із фізичних осіб, як це практикується іншими фірмами. Спеціалісти компанії щодня слідкують за актуальністю інформації, яка нею надається.

Над виконанням цих завдань щодня працює команда людей, які дійсно люблять свою роботу та розділяють цінності компанії. І на запитання, що вам найбільше подобається у вашій роботі, більшість не змовляючись, відповідають: «Те, що у цей складний час ми можемо допомагати людям, які виїхали за кордон, знаходити хорошу роботу та забезпечувати собі гідний рівень життя!».

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо вам також потрібна офіційна робота в Європі, то підпишіться на телеграм-канал компанії VAV Synergy. Там щодня публікується інформація про вакансії для українців у різних країнах Європи. Тільки перевірені роботодавці та гарантовано офіційне працевлаштування.

 Це реальна допомога для українців за кордоном!