Єфремов готується до суду: адвокати підготували надійну лінію захисту

Російський актор Михайло Єфремов, який 8 червня в стані сильного алкогольного сп'яніння збив на смерть людину, 29 липня постане перед судом. За статтею, яку інкримінують акторові, він може отримати від 5 до 12 років тюремного ув'язнення. Однак адвокати Єфремова вибудовують грамотну лінію захисту і кажуть, що мають неспростовні докази невинуватості артиста.

Єфремов готується до суду: адвокати підготували надійну лінію захисту  - today.ua

На суді актор буде мовчати, а говорити за нього будуть його представники. Йому докладно роз'яснили, як себе вести, залишається лише дочекатися рішення суду.

Адвокат актора Ельман Пашаєв розповів, що його підзахисний втомився від всього і хоче, щоб процес якомога швидше закінчився. Михайло Єфремов, як і раніше, важко переживає ситуацію і готовий прийняти будь-який вердикт.

Єфремов готується до суду: адвокати підготували надійну лінію захисту

Зараз Єфремов перебуває під домашнім арештом. Йому пред'явлені звинувачення за частиною 4 статті 264 КК РФ ("Порушення правил дорожнього руху, що призвело з необережності до смерті людини").

За версією слідства, короткий виклад того, що сталося виглядає так. Увечері 8 червня Михайло Єфремов, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння, перебував за кермом автомобіля Jeep Grand Cherokee Overland. Він рухався по четвертій смузі дороги Смоленської-Сінної площі за напрямком від Ленінського проспекту до Нового Арбату. Єфремов перевищив допустиму швидкість, і через розділові лінії вискочив на зустрічну смугу, де врізався в автомобіль, яким керував 57-річний Сергій Захаров, що офіційно проживає в Рязанській області. Від отриманих травм Захаров помер у лікарні.

Раніше повідомлялося, яку суму моральної компенсації заплатить Михайло Єфремов родичам загиблого в аварії.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru