Зеленський ввів в Україні нове свято: названа дата

Президент Володимир Зеленський під час поїздки на Закарпаття заявив про введення в Україні нового свята - Дня виноградаря і винороба, який буде відзначатися щорічно у другу неділю листопада. Святкувати його будуть всі ті, хто причетний до цієї важливої для сільського господарства професії.

Зеленський ввів в Україні нове свято: названа дата - today.ua

За словами Зеленського, на Закарпатті близько 5000 виноробів, але зараз працюють менше 50. Глава держави планує приділяти більше уваги цій галузі, яка має високий потенціал.

"Я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято - день виноградаря і винороба. Я знаю, що це важливо для людей, які працюють в цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії і цього мало. Уряд і відповідне міністерство повинні представити комплекс заходів щодо розвитку українського виноградарства і виноробства ", - заявив Зеленський під час робочої поїздки.

У 2020 році День виноградаря і винороба в Україні відзначатиметься 8 листопада. Глава держави додав, що уряд і профільне міністерство повинні найближчим часом представити комплекс заходів щодо розвитку українського виноградарства і виноробства.Зеленський ввів в Україні нове свято: названа дата

"Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно ж, кримське вино за якістю і популярностю нічим не поступалося італійським, іспанським та французьким винам", - зазначив Зеленський.

Раніше повідомлялося, яке свято щорічно відзначають православні 27 вересня, і яких традицій потрібно дотримуватися у цей день.

ДЖЕРЕЛОfrom-ua.com