Чи підуть діти у школу в листопаді: в МОН розповіли про подальші плани уряду

Автор: Шевченко Лилия

З огляду на, що в бюджет на 2021-ий рік вже закладено мільярд гривень на організацію дистанційної освіти в Україні, виникає питання, а що буде з навчанням школярів до кінця поточного року? Адже поки дітей відправили на два тижні канікул, але чого чекати з 1 листопада?

Чи підуть діти у школу в листопаді: в МОН розповіли про подальші плани уряду - today.ua

У Міністерстві освіти України розповіли, що найбільше шансів повернутися за шкільні парти у дітей, який вчаться в 1 - 4 класах. Молодші школярі не здатні в силу занадто юного віку займатися самоосвітою будинку.

Що стосується старшокласників, то, як розповів в ефірі одного з українських телеканалів виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет, все залежить від епідситуації в країні. Якщо кількість нових випадків зараження коронавірусом піде на спад, то учні 5 - 11 класів теж будуть ходити в школу. Якщо ж друга хвиля коронавіруса накриє всерйоз і надовго, то їм доведеться навчатися на дистанційці.Чи підуть діти у школу в листопаді: в МОН розповіли про подальші плани уряду Можливий також варіант, коли всі діти без винятку будуть відправлені на онлайн навчання. Це цілком ймовірно в тому випадку, якщо Україна піде за найгіршим сценарієм. Йдеться про повний локдаун, який повторить події весни 2020 року, в цьому випадку закриються дитячі сади, школи та інші навчальні заклади. Учні будуть відправлені на навчання за дистанційною формою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Шкарлета, батькам не варто боятися, що їх діти будуть отримувати знання дистанційно. Система освіти вже набагато краще підготовлена, ніж навесні, напрацьовані методики, створені необхідні навчальні матеріали.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Нагадаємо, раніше в Україні вступив в силу новий закон, згідно з яким отримати диплом про освіту можна навіть навчаючись на дистанційній формі. Які ще нові правила прописані в новому законі?