Депутат від “Слуги народу“ засумнівався в реальності коронавірусу і закликав не довіряти вакцинам

Автор: Марченко Любов

На десятому місяці пандемії COVID-19 і через рік після того, як коронавірус був зафіксований в Ухані, депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук назвав його "вигаданою хворобою". Свої міркування народний обранець виклав в ефірі телеканалу "Наш".

Депутат від “Слуги народу“ засумнівався в реальності коронавірусу і закликав не довіряти вакцинам - today.ua

Особливо дісталося від народного депутата вакцинам від коронавірусу. Юрій Камельчук переконаний, що жодній з них довіряти не можна. Для того щоб дати об'єктивну оцінку ефективності тієї чи іншої вакцини, потрібен не один рік, вважає він. Тому всі заяви ВООЗ щодо надійності засобів для щеплень можна вважати передчасними. Та й сам процес вакцинації не можна вважати панацеєю від хвороби, адже жодна вакцина не гарантує стовідсоткового ефекту.

"Висновки по вакцинах, яким можна довіряти, визначаються не одним днем, не одним місяцем і не міжнародними організаціями, а іноді й наслідками, або якимись побічними ефектами, є вони чи ні", - вважає Камельчук.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже, він би не став довіряти вакцинам із 70-відсотковою ефективністю, особливо "проти вигаданої хвороби COVID-19", підсумував нардеп. Депутат від “Слуги народу“ засумнівався в реальності коронавірусу і закликав не довіряти вакцинам Нардепу-"слузі" заперечив ще один учасник телепрограми, економіст Василь Федін. Він вважає, що політики - не медики, а тому не мають права оцінювати ефективність лікарських засобів. До речі, Федін побачив позитив навіть у тому, що українцям почнуть робити щеплення від коронавірусу набагато пізніше, ніж населенню розвинених країн. За його словами, поки вакцина дійде до нас, у США, Великобританії та інших країнах щеплення отримає вже половина населення. А отже, ми вже будемо знати, як поводиться вакцина в організмі людини.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

При цьому в МОЗ заявили про створення мобільних бригад для вакцинації громадян України від коронавірусу. Згідно з підрахунками, завдяки роботі цих бригад, за місяць зможуть отримати вакцину близько 700 тисяч чоловік. Ще мільйон українців зможе отримати щеплення в стаціонарних пунктах.