Стало відомо, які товари зникнуть з українських супермаркетів під час локдауна в січні

Автор: Лобанова Єлизавета

Локдаун в Україні буде введений через чотири дні, і триватиме до 24 січня включно. Крім того, що протягом двох тижнів будуть закриті торгові центри, так ще і в супермаркетах заборонять продаж ряду товарів повсякденного попиту. Зокрема, з 8 січня буде заборонено продавати побутову хімію, інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання.

Стало відомо, які товари зникнуть з українських супермаркетів під час локдауна в січні - today.ua

Про це повідомила Американська торгова палата в Україні з посиланням на постанову Кабінету міністрів №1236 від 9 грудня.

Зазначається, що супермаркети під час локдауну будуть змушені закривати побутові відділи або забороняти продаж перерахованих вище товарів при розрахунку на касі.

Рішення Кабміну обмежує права споживачів і може привести до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах, адже не всі знають, що запасатися батарейками потрібно вже сьогодні.

Популярні зараз

Українцям назвали тариф на електроенергію з 1 грудня: як зменшити комунальний платіж

Київстар використали у роботі російського “Шахеда“ для контролю українських абонентів

Viber в Україні стане платним: користувачам будуть доступні нові функції

Українців попередили про підвищення цін на продукти: що подорожчає насамперед

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Однак, у постанові Кабміну сказано, що на час локдауна суб'єктам господарювання забороняється приймати відвідувачів, якщо вони не торгують виключно: товарами харчування на торгових площах, не менше 60% яких призначені для торгівлі продуктами, лікарськими препаратами, медичними виробами, засобами гігієни, засобами зв'язку , ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Продаж товарів інших груп буде можливий тільки з адресної доставки.

Нагадаємо, на думку лікаря-інфекціоніста Вадима Арістова, тритижневого локдауна в Україні буде недостатньо, і жорсткий карантин необхідно вводити на шість тижнів.