Зимові канікули в Україні продовжать на тиждень: Степанов озвучив графік роботи шкіл

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов запропонував уряду ввести плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня. Якщо це станеться, то школи на цей період перейдуть в дистанційний режим. Поки що, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки, зимові канікули в українських школярів триватимуть з 25 грудня по 10 січня.

Зимові канікули в Україні продовжать на тиждень: Степанов озвучив графік роботи шкіл - today.ua

У середу, 9 грудня, уряд представить остаточний карантинний план. Незважаючи на це, місцева влада самостійно приймають рішення з приводу роботи шкіл, дитсадків та інших суб'єктів. Епідеміологічна ситуація в регіонах різна, залежно від цього школи або переводять, або не переводять на дистанційне навчання та скорочують учням канікули. Наприклад, в Рівному вирішили компенсувати школярам довгі осінні канікули, тому зимові канікули почнуться в місті аж 31 грудня.

Існують норми, за якими школа або дитячий сад обов'язково закриваються на карантин. Це відбувається у випадку, якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 знаходиться більше половини учнів і персоналу навчального закладу. Тоді усі переводяться на дистанційне навчання. Зимові канікули в Україні продовжать на тиждень: Степанов озвучив графік роботи шкіл Виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що Кабмін не планує повністю закривати дитячі сади і школи в період локдауна, тому батькам не доведеться під час карантину залишати дошкільнят і школярів одних вдома, йдучи на роботу.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов назвав ймовірні дати введення жорсткого карантину в Україні.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua